Kas ir botokss matiem?

Tas ir process, kura mērķis ir atjaunot matu šķipsnas, izmantojot aktīvo komponentu īpašo sastāvu. Līdzekļis satur aminoskābes un eļļas, A, B, E, C grupu vitamīnus, keratīnu, zaļās tējas lapu ekstraktu,  alveju un hialuronskābi.Visi šie komponenti stiprina matus, padara tos to elastīgākus, paātrina matu augšanas procesu, padara šķipsnas dzīvīgākas, lielākas un spīdīgākas. Procedūras būtība ir ietekmēt matu struktūru no iekšpuses. Aktīvās vielas iekļūst matos un atjauno molekulāro struktūru, aizpildot bojājumus.

Kādiem matiem piemerota botoksa procedūra?

Mēs iesakām Botox procedūru klientiem ar trausliem matiem, kuriem nepieciešama to atjaunošana. Tas ir arī ideāli piemērots sausiem, izbalētiem un trausliem matiem, kurus ir grūti ieveidot. Pēc pirmās procedūras, mati ne tikai kļūst veselīgāki no iekšpuses, bet arī izskatās skaistāki – tas iegūst spīdumu, kļūst gluds, un visi redzamie bojājumi šķiet daudz mazāk. Botoks dziļi iekļūst mata serdē un tūlītēju atjauno matu šķiedras un palīdz novērst turpmāko bojāšanos

Kā notiek procedūra?

Pirmais un svarīgākais solis ir matu mazgāšana ar dziļu tīrīšanas šampūnu. Vēl viens svarīgs šampūns ir kaitīgo ķīmisko vielu neitralizācija. Šampūnu pīlinga sastāvs samazina hlorēta ūdens negatīvo ietekmi uz matiem, kā arī veicina pārmērīga dzelzs un magnija izskalošanos no matiem, kas noved pie vieglu un balinātu matu dzeltenuma.

Pēc mazgāšanas matus žāvē ar dvieli, uzklāj Botox un rūpīgi izdalās matiem. Tad uz galvas tiek likts polietilēna vāciņš, 15 minūšu laikā klients sēž zem Climazon. Pēc tam Botox pēc vajadzības tiek nomazgāts. dažos gadījumos kompozīciju var atstāt bez mazgāšanas, lai iegūtu dziļāku efektu. Tad mati ir veidoti un apstrādāti ar plakanu gludekli.

Mūsu salonā ir vairāki Botox veidi. Ņemot vērā matu kvalitāti un klienta vēlmes, kapteinis īpaši rūpīgi izvēlas optimālo sastāvu.

Apmeklējiet arī lapas: