Keratīna matu iztaisnošana

Skaistumkopšanas salons “Siluets” piedāvā ļoti efektīvu matu keratīna iztaisnošanas pakalpojumu. Matu iztaisnošana ar keratīnu ir labākais veids, kā profesionāli iztaisnot matus uz ilgu laiku. Meistari ar lielu pieredzi ir gatavi iedot konsultāciju pa tālr. +37125150058 un par labāko cenu sniegt Jums pakalpojumu Rīgā, Matīsa ielā 19!

Atvieglo ikdienas aprūpi, pēc procedūras mati būs taisni kamēr matos būs keratīns. Keratīna iztaisnošanas priekšrocības:

  • Uz ilgu laiku iztaisno matus
  • Padara matus gludus,
  • Zidainuы,
  • Smagus.
  • Effekts ilgst 6 mēnešus vai ilgāk!

Keratīns, kas tas ir?

Keratīns – ir viens no olbaltumvielu veidiem, ko veido mūsu organisms un no kura 90% ir cilvēka mati.

Keratīna matu iztaisnošanas procedūra

Šķidrais keratīns pārklāj matus, iekļūst bojātās vietās un noslēdz tās. Tas notiek augstas temperatūras ietekmē, keratīns koagulējas un kļūst par elastīgu aizsargapvalku.

Pēc procedūras mati kļūst ievērojami gludāki un spīdīgāki. Atšķirība pēc „keratīna matu iztaisnošanas” procedūras vienmēr ir ļoti pamanāma pirms un pēc, un efekts ilgst no 6 un vairāk mēnešiem, atkarībā no matu veida un turpmākās aprūpes.

Matu veids un rezultāts

Mati pirms keratīna

Keratīns ir viens no nedaudzajiem, tomēr visefektīvākajiem matu iztaisnošanas veidiem. Vidēji klienti izbauda iztaisnošanas rezultātu sešus mēnešus. Šeit izšķirošo lomu spēlē matu mazgāšanas biežums. Ja mati tiek reti mazgāti, keratīna iztaisnošanas rezultāts var ilgt 8+ mēnešus. Mīkstākas struktūras mati saglabā rezultātu nedaudz mazāk.

Visilgāk keratīns paliek uz lokainiem un veselīgiem matiem. Ietekmes ilgums ir atkarīgs no individuālajām īpašībām, dzīvesveida un matu veida.

Keratīna īpašības

Keratīna rezultāts

Keratīns ir proteīns, no kura veido matus, nagus un daļēji cilvēka ādu. Tā ir mehāniski spēcīga olbaltumviela, kas nešķīst ūdenī neitrālā pH līmenī un tādēļ cilvēka organismā veic aizsargfunkciju.

Keratīna sastāvs

Šis proteīns satur daudz aminoskābju cisteīna. Šī aminoskābe nodrošina ļoti spēcīgu un mobilu proteīnu molekulu struktūru visos matos, kas sabojājas tikai ar ļoti agresīvu iedarbību (piemēram, matu žāvēšana ar karstu gaisu). Šādas struktūras iznīcināšanas rezultātā ir ievērojami un neatgriezeniski bojājumi matiem.

Lai aizsargātu un mitrinātu matus no visa veida ietekmes, keratīnu sāka pievienot kosmētikai.

Rezultāts

Pēc keratīna matu iztaisnošanas procedūras, mati uz ilgu laiku kļūst taisni, paklausīgi, zīdaini un skaisti. Piesakiet pakalpojumu tūlīt, izmantojot kontaktformu un saņemiet atlaidi!

Izcenojumus mūsu skaistumkopšanas salona pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.
Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371)25150058

Uzmanību AKCIJA!

-10% Atlaide pirmai vizītei uz jebkuru mūsu pakalpojumu un 20% atlaide pasūtījumiem virs 100€!
Aizpildiet šo formu un mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāsim tuvāko brīvo pakalpojuma laiku!
*Akcija spēkā līdz 01.01.2022