Matu krāsošana

Skaistumkopšanas salons “Siluets” piedāvā modernu matu krāsošanu par labāko cenu Rīgā. Mūsu meistari ar daudzu gadu pieredzi profesionāli paveiks jebkuru matu krāsošanu Rīgā. Zvaniet +37125150058, nāciet uz Matīsa ielu 19 Rīgā un saņemiet pakalpojumu par labāko cenu!

Vienmēr modē ir bijis dabīgs skaistums,spīdums un dabigie toņi. Mūsu meistaru prioritāte ir izcelt mato dabigo skaistumu, piedod niansi, vai arī izpildot klienta velmes – nokrāsot matus mūsdienigi un moderni.

Skaistumkopšana industrija strauji attistas. Tirgū parādās rāžotaji, kuri piedāva dabīgakus produktus matu kopšanai un krāsošanai. Tiek izstrādātas jaunas krāsosanas tehnikas,kuras ir saudzējošakas matu struktūrai un rezultātā mati ir viegli kopjami.

Ombre,balajaža, šķipsnas,tonešana – mēs varam ieteikt krāsošanu jebkurai gaumei un matu tipam.

Mēs īpaši rūpejamies par klientiem ar sirmumu. Ir daudz un dažādi faktori, kuri veicina sirmuma rašanos. Viens no galvenaiem ir iedzimtība, kā arī stress,hormonālās izmaiņas,vitamīnu un minerālu trukums, nepilnvērtigs uzturs,besolbaltumvielu diēta.

Paslepta matu krāsošana

Matu krāsu nosaka melanīns,kuru ražo melanocita šūnas, feomelanīns atbild par dzelteni-sarkaniem pigmentiem, eumelanīns- par melni-brūniem. Kad šūnas pārstāj ražot attiecīgo melanīnu,mats kļust tukšs, piepildīts ar daudziem gaisa pūslīsiem un iegūst sudrabotu vai dzelteni-baltu toni.

Izšķir vairākus sirmuma veidus. Pilnīga sirmuma gadijumos dažkākrt ir sastopams stiklveida sirmums un tas krāsošanas tehnika paredz vairākus etapus.

Mūsu salonā ir pieejami dažādi līdzekļi, plaša krāsu palete, kas palīdz iegūt klientam vēlamo rezultatu!

Izcenojumus mūsu skaistumkopšanas salona pakalpojumiem Jūs varat atrast šeit.
Pasūtiet pakalpojumu pa tālr.(+371)25150058

Uzmanību AKCIJA!

-10% Atlaide pirmai vizītei uz jebkuru mūsu pakalpojumu un 20% atlaide pasūtījumiem virs 100€!
Aizpildiet šo formu un mēs sazināsimies ar Jums un piedāvāsim tuvāko brīvo pakalpojuma laiku!
*Akcija spēkā līdz 01.01.2022