Matu krāsošana

Vienmēr modē ir bijis dabīgs skaistums,spīdums un dabigie toņi. Mūsu meistaru prioritāte ir izcelt mato dabigo skaistumu, piedod niansi, vai arī izpildot klienta velmes – nokrāsot matus mūsdienigi un moderni.

Skaistumkopšana industrija strauji attistas. Tirgū parādās rāžotaji, kuri piedāva dabīgakus produktus matu kopšanai un krāsošanai. Tiek izstrādātas jaunas krāsosanas tehnikas,kuras ir saudzējošakas matu struktūrai un rezultātā mati ir viegli kopjami.

Ombre,balajaža, šķipsnas,tonešana – mēs varam ieteikt krāsošanu jebkurai gaumei un matu tipam.

Mēs īpaši rūpejamies par klientiem ar sirmumu. Ir daudz un dažādi faktori, kuri veicina sirmuma rašanos. Viens no galvenaiem ir iedzimtība, kā arī stress,hormonālās izmaiņas,vitamīnu un minerālu trukums, nepilnvērtigs uzturs,besolbaltumvielu diēta. Matu krāsu nosaka melanīns,kuru ražo melanocita šūnas, feomelanīns atbild par dzelteni-sarkaniem pigmentiem, eumelanīns- par melni-brūniem. Kad šūnas pārstāj ražot attiecīgo melanīnu,mats kļust tukšs, piepildīts ar daudziem gaisa pūslīsiem un iegūst sudrabotu vai dzelteni-baltu toni.

Izšķir vairākus sirmuma veidus. Pilnīga sirmuma gadijumos dažkākrt ir sastopams stiklveida sirmums un tas krāsošanas tehnika paredz vairākus etapus.

Mūsu salonā ir pieejami dažādi līdzekļi, plaša krāsu palete, kas palīdz iegūt klientam vēlamo rezultatu!

Apmeklējiet arī lapas: